Genel

Çocuk Şarkıları | Otobüsün Tekerleği ve Sevimli Dostlar Sözleri ile | Sevimli Dostlar

Çocuk Şarkıları arasında nerdeyse en sevilen ve çocuklarımızdan sıkça duyduğumuz Otobüsün Tekerleği ve Sevimli Dostlar aranjmanı ile burada.

Duyarlı ebeveynlerimiz için başlattığımız bu küçük projemizde miniklerimizin Youtube videoları arasında kaybolmamaları amaç edindik.

 

00:00 Otobüsün Tekerleği

02:43 Bayram Şarkısı

03:44 Renkler

06:56 Benim Canım Kardeşim

09:21 Neden Söylemiyorsun

11:15 Günaydın De

13:14 Bisiklet

15:12 Yapabilirim

17:29 Bak Otobüs Geliyor

18:49 Işıl Işıl Yıldızım

20:40 Şekiller

24:34 Küçük Civciv

26:15 Kedi Miyav Dedi

28:11 Zıp zıp Filler

29:16 Fırçala Sen De

30:37 Yıldızlar Parlıyor

32:51 Ziyafet

35:42 Sevimli İneğim

37:23 Fil ile Fare

39:38 Güçlen Geride Kalma

41:39 Bıcı Bıcı

43:14 Kaç Kaç Kaç

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir