Çocuk Şarkıları arasında nerdeyse en sevilen ve çocuklarımızdan sıkça duyduğumuz Otobüsün Tekerleği ve Sevimli Dostlar aranjmanı ile burada.

Duyarlı ebeveynlerimiz için başlattığımız bu küçük projemizde miniklerimizin Youtube videoları arasında kaybolmamaları amaç edindik.

00:00 Otobüsün Tekerleği 
02:43 Bayram Şarkısı
03:44 Renkler
06:56 Benim Canım Kardeşim
09:21 Neden Söylemiyorsun
11:15 Günaydın De
13:14 Bisiklet
15:12 Yapabilirim
17:29 Bak Otobüs Geliyor
18:49 Işıl Işıl Yıldızım
20:40 Şekiller
24:34 Küçük Civciv
26:15 Kedi Miyav Dedi
28:11 Zıp zıp Filler
29:16 Fırçala Sen De
30:37 Yıldızlar Parlıyor
32:51 Ziyafet
35:42 Sevimli İneğim
37:23 Fil ile Fare
39:38 Güçlen Geride Kalma
41:39 Bıcı Bıcı
43:14 Kaç Kaç Kaç